Навчально-виховний процес

Введіть підзаголовок тут

Зміст, структура і форми науково-методичної роботи з педагогічними кадрами у 2016-2017 навчальному році

1. Зміст методичної роботи з педагогічними кадрами у 2016-2017 навчальному році визначити на основі реалізації третього етапу науково-методичної проблеми «Розвиток фахової компетентності педагогів - передумова успіху учнів».
  2. Шкільні методичні об'єднання (засідання з періодичністю 4 рази на рік):
  • Вчителів суспільно-гуманітарного циклу - Погорілець Г.П., вчителя української мови та літератури;
  • Вчителів природничо-математичного циклу та інформатики - Харковець І.А., вчителя математики;
  • Вчителів трудового навчання, фізичної культури та Захисту Вітчизни - Соломка П.М., вчителя трудового навчання, фізичної культури та Захисту Вітчизни;
  • Вчителів початкових класів - Кушнерук С.В., вчителя початкових класів;
  • Класних керівників - Харковець Г.Г., заступника директора з виховної роботи.
  • Творчої лабораторії з питання «Інноваційні підходи до організації допрофільного та профільного навчання з метою формування індивідуальної освітньої траєкторії учнів» ( з періодичністю 2 рази на рік) - Погорільця І.А.
  • Психолого-педагогічного семінару з питання «» ( з періодичністю 2 рази на рік) - Любчик Т.І.
КЗ "Кухченська ЗОШ І-ІІІ ст."
Створено за допомогою Webnode